Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jaké máme materiály robertků?
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Jaké máme materiály robertků?

Vibrátory se vyrábějí z různých materiálů mající různé kvality, výhody a nevýhody. Materiál určuje cenu. Pojďme si jednotlivé materiály přiblížit:

6e45e0c945214ee1b01f6f3428d75987Gelový robertek

Gelové vibrátory jsou velmi rozšířené a mezi ženami oblíbené. Gel je příjemným materiálem na dotek, je ohebný a hodí se i na anální dráždění. Navíc oceníte i jeho příznivou cenu. Nevybírejte ovšem ty úplně nejlevnější, mohou totiž uvolňovat ftaláty. Výhodu gelu je, že rychle akumuluje teplo a dokáže ho dlouho udržet. Erotické pomůcky z gelu jsou někdy nazývané jelly.

koupit

Pozor: Nevystavujte gelový robertek vysokým teplotám (blízkost radiátoru, slunce). Nejde o příliš odolný materiál a mohl by se poškodit.

254012a03bfaf11269bb05e426527c32Skleněná dilda

Skleněné erotické pomůcky, především dilda, jsou velmi luxusní a mezi uživatelkami oblíbené. Můžete si vybrat z nejrůznějších tvarů a designů, která jsou téměř umělecká. A co oceníte na skleněném dildu nejvíce? Jde o možnost schlazení, ale i ohřátí dle potřeby. Díky možnosti střídání teploty lze vytvořit v pánevní oblasti zvýšené prokrvení, což zvýší vaší vzrušivost. Celkově mají tyto erotické pomůcky dokonalou hladkost, krásu a eleganci.

 

koupit

6d2e8ad8746bd6fea54cb25c5cc81f1ePlastový robertek

Velmi oblíbené jsou také plastové vibrátory, které mají nejčastěji jednoduchý doutníkový tvar a jsou bez hrbolků. Na trhu je mnoho různých provedení, co se týče velikosti i barvy.

Plast dobře přenáší vibrace a jistě oceníte i to, že dobře klouže, takže většinou ani není zapotřebí lubrikační gel. Tyto vibrátory nejsou drahé.

 

 

koupit

fbee17841d2b849cc35308c457f77333Kovový robertek

Ani kovové vibrátory nejsou nějak extra drahé. I když se bavíme o kovových vibrátorech, je třeba si uvědomit, že většinou nejsou z kovu celé. Mnohdy je základem kvalitní plast a jsou pouze pokovené, což jim dodává elegantní vzhled. Tenhle mazlíček je také velmi odolný.

Kovové vibrátory ocení především ty ženy, které mají rády tvrzené materiály. Nemusíte se bát, že by kovový materiál byl nepříjemně studený, dobře se totiž přizpůsobí vaší teplotě. Většina kovových vibrátorů má možnost plynulé regulace vibrací. Budete si to užívat tak, jak to máte nejradši...

Povrch těchto vibrátorů je hladký, bez výstupků a dobře klouže. Proto ani nebudete potřebovat lubrikační gel. Ovšem jestli chcete, není problém využít jakýkoliv dostupný gel na trhu.

koupit

2fef5fb14bb4b69894e4563764b0bb73Robertek imitující lidskou kůži

Chcete takový vibrátor, který bude na omak připomínat lidskou kůži? Do této skupiny patří především dva typy vibrátorů. Jsou jimi Nature skin a Cyber skin.

Vibrátory z nature skin jsou měkké, ohebné a mají velmi jemný povrch. Jsou na omak teplé. Někdy je najdete pod označením ultra skin či real skin. Jejich cena je vzhledem ke kvalitě přiměřená.

koupit

bd6547c5800021abb90d930e19864d3aSilikonový robertek

Chcete-li si dopřát skutečně kvalitní vibrátor pro vaše chvilky rozkoše, zvolte silikonového robertka.

Silikon je materiál, který je velmi příjemný na dotek a navíc je hypoalergenní. Používá se i v lékařských oborech, což svědčí o jeho kvalitách. Oceníte také jeho poddajnost, ale zároveň je i dostatečně tuhý. Nevýhodou těchto vibrátorů je cena. Ale nevyplatí se někdy investovat do sexuální extáze? Popřemýšlejte...

koupit

show_image_in_imgtag.phpLatexové vibrátory

Latexové vibrátory jsou podobné gelovým. Rozdílem je, že ty latexové mají výplň z měkké pěny, která je potažená latexem. Jsou tedy měkké a ohebné. Dáváte-li přednost měkčím vibrátorům, bude pro vás latex tím správným materiálem.

 

 

koupit

 


Diskuse (17 komentářů)

Tereza, (02. 08. 2013 07:54) Reagovat
Já mám silikonový a je super. Asi bude trochu dražší než ten latexový, ale je to příjemný materiál na dotek a celkově mi vyhovuje. Ale nevím, jak je to s tím silikonovým - zkušenosti s ním nemám.
zdenka, (08. 10. 2013 06:19) Reagovat
Asi si myslela, že s tím latexovým nemáš zkušenosti. Já tedy mám latexový a vyhovuje mě, ale zase přemýšlím o té imitaci lidské kůže. To asi bude ještě lepší.
Mia, (03. 12. 2014 13:39) Reagovat
Je to hlavně o tom, kolik člověk do vibrátoru chce investovat. Je jasný, že nejlepší je ta imitace kůže, ale také je dost drahá. Kvalitní bude i ten silikon a ten by asi měl být levnější. Gelovýho už mám. Je fajn, ale...Chtělo by to něco lepšího.
Erika, (19. 07. 2015 16:23) Reagovat
Skleněný mě ze všech možností láká nejmíň. Já přemýšlím o tom latexu. Moc si to nedokážu představit. To je na dotyk jako třeba latexový obleček. nebo je to nějak jinak zpracovaný latex?
Nový příspěvek

Chcete dostávat inspiraci pro zpestření vašeho sexuálního života?

My se o to postaráme!

Copyright 2006–2017 © Robertky
Kontakty