Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Fun Factory Stronic Real
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Fun Factory Stronic Real

New Project (2)

Seznámení se Stronic Real
Tak tenhle vibrátor by si přála každá. Mít vedle sebe, ať už na posteli, nebo v šuplíku, tohohle krasavce, tak je život mnohem hezčí. Na vibrace můžete rovnou zapomenout, ty totiž Stronic Real nevede. Tenhle fešák silně a rychle přiráží. Zavřete a oči a představte si to. Jak nad vámi leží krásný svalnatý chlap s nádobíčkem tak akorát a buší do vás o sto šest. Pecka, ne?

Materiál a tvar
Real je z kvalitního klinického silikonu, který je antialergenní, takže vaše mušlička bude nedotčená. Velikost kolíčku je naprosto univerzální a většina žen s ní bude spokojená. Stronic Real je totiž hubený skoro jako nudle a není ani příliš dlouhý. Kdyby byl totiž objemnější a větší, tak by to tam dole mohlo dřít a pobolívat. Fun Factory zkrátka myslí na všechno. Designově vypadá jako reálný penis. Sice nemá žilky ani varlata, ale zato má výrazný žalud a do toho ta jemná tělová barva. Pro milovnice reálných penisů, které chtějí zlatý střed, je ideální. Dámy a vy, které si chcete užít s barevnou a nereálnou pomůckou, je Stronic Real ve fialové verzi. Jak říkám, Fun Factory myslí na všechno a na všechny. 

Vymoženosti tlačítek
Další prima věcí je ovládání. Když se zrovna chystáte na dlouhé cesty nebo klidnou dovolenou, ale nechcete ji strávit sama a Stronic Real nechcete nechat opuštěný doma, uzamkněte tlačítka a šup s ním do kufru. To ale ještě není všechno, další prima věcí je to, že si můžete uložit svůj nejoblíbenější program, který vám doslova rozparádí všechny smysly v těle. Dostaňte se Stronic Realem do euforie kliďánko každou hodinu. To on totiž rád.

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Robertky
Kontakty