Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jaká velikost vám bude vyhovovat?
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Jaká velikost vám bude vyhovovat?

Ne vždy platí, že čím větší robertek, tím větší rozkoš. Každá žena je jiná a právě proto jsou na trhu rozmanité velikosti vibrátorů. Každá žena ať si najde ten svůj, který ji bude nejvíce vyhovovat.

 

 

 

Mini vibrátory dělíme do dvou skupin. Rozlišujeme vaginální vibrátory malých velikostí a klitoriální mini vibratory. Malý vaginální vibrátor je cca 15 cm velký a má 1 cm průměr. Klitoriální robertek je zpravidla ještě menší. Malou velikost také oceníte, chcete-li mít svého „pomocníčka“ pořád u sebe. Některé jsou např. i maskované jako rtěnka, takže s ním nezažijete nepříjemný trapas, když vám někde náhodou vypadne z kabelky.

Standardně velké vibrátory mají většinou kolem 17 cm a jejich průměr se pohybuje cca kolem 3,5 cm. Jestliže vám tyto rozměry nepřipadají dostačující, můžete si pořídit nějakého většího macka, který dosahuje cca 20 cm, ale některé mají i 30 cm. U nich je průměr 4 - 6 cm. Tyhle rozměry musí uspokojit i tu nejnáročnější ženu... Maxi vibrátory vyhledávají především ženy, které   mají rády hluboké průniky až na konec pochvy.

Můžete narazit i na větší vibrátory a dilda, ale ty už mají spíše žertovný charakter či se hodí jako recesní dárek.

Víte, jaká velikost vyhovuje vám? Vyzkoušejte různé vibrátory a určitě najdete takový, který vám přivodí maximální rozkoš a kterého se už nebudete chtít vzdát.

 

 


Diskuse (19 komentářů)

Biko, (08. 04. 2010 13:09) Reagovat
Chci vybrat pro pritelkynyi robertka, ale nevim jak velky by mel byt. Aby si na neho nezvykla a ja ji potom nepripadal maly :)
DRÁŽDIL, (01. 06. 2012 09:55) Reagovat
to je fakt, velkýho vibrátora bych neriskoval. Kup ve stejné velikosti nějakého, který má hodně funkcí, třeba nastavitelnou intenzitu vibrací. Vibrace po tobě snad milá chtít nebude. A když jo, pořídíš si vibrační kroužek.
RADANA, (31. 05. 2010 14:27) Reagovat
Jedno doporučení z vlastní zkušenosti. Nechoďte si kupovat vibrátor, jste-li moc nadržené. Jednou jsem takhle vyrazila s partnerem a koupila jsem si ve své nadrženosti docela velkého macka. Dnes mi jen leží ve skříni, protože je na mě až moc velký. Tak do sexshopu klidně nadržený, ale zachovejte si zdravý odhad. :-)
DANIELA, (10. 06. 2010 15:20) Reagovat
Tak to mě pobavilo...Chceš říct, že je to stejný jako, když jdeš nakoupit do potravin hladová a máš chuť na všechno a utratíš mnohem víc peněz za jídlo, než když jdeš na nákup sytá? To je moje jediná podobná situace, kterou jsem prožila. Robertka mám, ale jsem stydlín, takže z erotického e-shopu.
MONIKA, (26. 01. 2011 09:09) Reagovat
Já jsem taky stydlín, takže jsem ráda, že něco takového jako erotické e-shopy existuje. Pěkně si to z pohodlí domova objednám a doručí mi to v diskrétním balíku. Nevím...asi bych se fakt neodhodlala jít do kamennné erotického obchodu, i když samozřejmě vím, že na tom není nic špatného.
MARTIN, (05. 09. 2011 13:48) Reagovat
To je, ale blbej příměr
Karel, (23. 08. 2010 09:39) Reagovat
mno hledam pro ni ne moc velky ani moc maly takovy stred v prirozene barvy ;-) chci ji udelat radost .. heh nevite o nejakem :) Diky
Petra, (21. 09. 2010 21:01) Reagovat
Nevím, jak tvoje přítelkyně, ale já třeba mám u vibrátorů radši barvy "nepřirozené". No i když ono je to hlavně spíš jedno :-)u velikosti srovnávej se sebou, kup trošku větší, ale ne o moc... Hlavně delší, aby byl za co chytit. třeba tenhle fešák se osvědčil mě: https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/vibrator-funfactory-21-3.5-cm/ Ale mám jinou barvu.
HANA, (13. 04. 2012 09:54) Reagovat
Vibrátorů je mraky. Záleží i na tom, kolik do přítelkyně chceš investovat. Najdeš levné kousky, ale i velmi luxusní drahý hračičky. Ty dražší modely jsou fakt luxusní. Mají různé funkce, ale i velmi pěkně vypadají.
LENKA, (23. 04. 2012 08:34) Reagovat
No, ten co má na fotografii slečna v ruce bych rozhodně nechtěla. Nechce se mi věřit, že tak velký vibrátor může někdo používat. To pak už nemůže při sexu vůbec nic cítit.
Beruška, (24. 07. 2012 07:05) Reagovat
Tak vibrátor, který má slečna v ruce, nikdo nepoužívá. TO ani dost dobře nejde. Takové vibrátory se dávají jako dárek z recese.
Victoria, (24. 08. 2012 09:39) Reagovat
Já si také myslím, že je to jen dárek z recese. Prodávají se takové levné gumáky, ani fakt moc nestojí. Možná se s těmihle "macky" můžeme setkat v nějakém drsnějším filmu.
Vilém, (22. 10. 2012 09:49) Reagovat
A takový filmy jsou už moc. Není už na tom nic pěkného...Ale jako recese pro nějakou holku je to náhodou dobrý. Vtipný, tedy samozřejmě je to vhodné jen pro holky, které nejsou puritánky a něco takového je pobaví a ne urazí.
Tera, (28. 12. 2012 19:03) Reagovat
Mě by to tedy neurazilo, ale trochu by mě mrzelo, že mi raději nekoupí nějakého, kterého můžu opravdu používat. K čemu taková atrapa, když to se mnou kamarádi myslí dobře, tak ať se činí...:)
Pája, (30. 01. 2013 10:49) Reagovat
Copak kamarádi, ať klidně dávají dárky z recese. Trochu bych se styděla, kdybych od nich dostala vibrátor, který vybírali podle toho, co si myslí, že se mi bude líbit, od toho je partner. Jednou jsme už spolu kupovali pro mě vibrátor. Byli jsme v kamenném sexshopu a já se docela styděla (i když vím, že nemám proč). Pořádně jsem si tedy nevybrala a koupila prvního, který mě zaujal. Nyní si chci koupit jiného a pečlivě vybírám na internetu. tentokrát si pořádně vyberu.:)
Iaura, (20. 05. 2013 08:58) Reagovat
Jj, já si také myslím, že internetový obchod umožňuje lepší výběr a je fakt že si všechno v klidu prohlídne. Někomu třeba nevadí ani kamenný obchod. Je to o povaze. Já mám doma několik erotických hraček a všechny jsem si koupila přes internet.
Jarka, (27. 06. 2013 12:29) Reagovat
Já erotické hračky nakupuju také přes e-shop, ale asi bych šla i do kamenného obchodu. Nejsem nějak stydlivá, ale tak je to pohodlnější a člověk si snadněji i najde to, co hledá.:)
Bára, (06. 08. 2014 09:32) Reagovat
Já do kamenného sexshopu vlezla jednou. Chtěla jsem si koupit anální kuličky, ale tak nějak, jak jsem se nevyznala, tak jsem se cítila nejistě, takže jsem se chvíli rozhlížela a po chvíli odtamtud zmizela a taky jsem se radši podívala na internetový sexshop, který mi přijde přehlednější. Asi bych se zorientovala i v tom kamenném, ale bylo mi blbý tam bloudit a na pomoc jsem se ptát nechtěla.:)
Nina, (04. 02. 2015 13:05) Reagovat
Tak to mě kamenný erotický obchod nevadí a klidně se v něm i zeptám. Dřív jsme s přítelem v něm i občas nakupovali, ale teď už taky nakupujeme v internetovém obchodě. Dají se v něm najít pomůcky za přívětivější cenu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Robertky
Kontakty