Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Základní druhy robertků - VIDEA
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Základní druhy robertků - VIDEA

Na trhu najdete velké množství rozličných robertků a dild. Pojďme se na ně podívat zblízka.

 

 

 

 

Robertek na klitoris

video: Domča a minivibrátor Funny Orange Silicone

Klitoriální vibrátory jsou určené výhradně na vnější dráždění a zamilují si ho ženy, které nedosahují orgasmu vaginálně. Čistě klitoriální vibrátory bývají malé a nemají klasický tvar penisu či doutníků. Najdete je nejčastěji ve tvaru motýlku, kachničky, rtěnky atd. Nejoblíbenější model vůbec je Funny Orange. Kromě klitoriálních vibrátorů se prodávají také vibrační kroužky na penis, které se rovněž řadí do této skupiny. Pokud je totiž žena při sexu nahoře („na koníčka“), může si sama nasedávat klitorisem na tento kroužek, který vibruje. Kromě vzrušení oceníte celkově intenzivní stimulaci a příznivou cenu vibrátorku.

Vaginální robertky

video: Vibrátor Borůvka II

 

Mezi velmi rozšířené druhy robertků patří vaginální vibrátory, které mají buď tvar reálného penisu, nebo doutníku. Jejich délka je od 12 - 25 cm a šířka se pohybuje od 2 do 5 cm. Můžete si pořídit klasický vaginální vibrátor či vibrátor, který má i vybavení na dráždění klitorisu. To ocení především ženy, které nejsou vaginální a uspokojují se právě drážděním klitorisu. Vibrátory, které mají obě funkce (dráždění v pochvě i dráždění klitorisu) mají ještě přídavný minivibrátor, který se dotýká poštěváčku, je-li robertek v pochvě. Nejprodávanějším vaginálním robertek je Borůvka II.

Vaginální vibrátory mají nejčastěji motorek ve své horní části. Seženete je v různých tvarech i velikostech, ale i v různých cenách.

 

Anální robertky

video: Dominika předvádí anální vibrátor Silagel

 

Máte rádi anální sex? Pak si jistě zamilujete i anální vibrátory, které budou příjemně dráždit váš anus. Tyto vibrátory jsou specifické svým tvarem, který je vespod rozšířený. To, aby nevklouzly do anusu celé a aby dráždění bylo co nejpříjemnější a co nejintenzivnější. Vyrábí se v délce od 12 do 20 cm a v průměru mají kolem 1 - 4 cm, takže si jistě i vy vyberete takový, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Pro vzrušivost maximálního rozměru je vibrační motorek umístěn ve spodní části vibrátoru. Díky tomu tato sexuální pomůcka stimuluje konečník, ve kterém je nejvíce nervových zakončení, a proto je velmi citlivý. Výhodou je, že anální vibrátory nemusí být určené pouze pro masturbaci, ale také jsou vhodnou pomůckou při samotném sexu. Tyto vibrátory se nejčastěji vyrábějí z plastu či ze silikonu. Nemáte-li s análním robertkem zkušenosti a chcete-li ho vyzkoušet, doporučuje se vybrat si spíše užší typ z měkkého gelového materiálu. Využití análního vibrátoru: poslouží při masturbaci, při předehře, ale také při přípravě na anální sex.

Robertky na bod G

video: Dominika v prodejně a vibrátor Purple Dream

Oblíbené jsou také vibrátory k dráždění bodu G. Jistě víte, že tato erotogenní zóna je velmi silná a dráždění této oblasti vám dovolí prožít sexuální stimulaci, která vás vystřelí rovnou do ráje.

Bod G je však při klasických hrátkách a při použití běžných vibrátorů těžko dosažitelný. Navíc všechny ženy nemají bod G na jednom místě, a tak je nutný právě speciální robertek se specificky zahnout špičkou, která dokáže stimulovat horní poševní stěnu. Oceníte především robertek se zvětšenou horní částí, která stimuluje větší oblast, a tak si snadněji váš bod G najde. Oblíbenou variantou jsou také vibrátory s vyměnitelným tvarem hlavy. Mnohé tyto pomůcky mají také velmi vkusný design.

Objevte svůj bod G, robertek s ohnutým koncem vám v tom pomůže.

Realistické robertky

video: Dominika předvádí vibrátor BigBoy

Chcete vibrátor, který budu skutečně vypadat jako mužský penis? Pak jsou pro vás jako dělané realistické vibrátory, který mají jeho skutečný tvar, a to s žaludem, některé mají i varlata a věrně vytvarované žíly. Tyto robertky jsou vyrobené z různých materiálů. Ty levnější jsou z měkkého gelového materiálu. Dále se vyrábí z latexu a ty nejdražší jsou ze silikonu a hi-tech materiálů, který je velmi podobný lidské kůži. Realistický vibrátor vezmete do ruky a budete mít pocit, že držíte opravdického živého macka. Třeba jako tento robertek BigBoy 23 cm.

Robertky pro muže na masáž prostay

video: Dominika představuje Rocks-off - RO-ZEN

Vibrátory ovšem nemusí být jen věrnou pomůckou ženy. Na trhu jsou pro muže klasické anální vibrátory, ale i speciální pomůcky pro masáž prostaty. Díky svému tvaru muž stimuluje prostatu, která představuje velmi citlivou erotogenní zónu. Druhá strana robertku zároveň dráždí anální hráz, což je místo mezi varlaty a konečníkem.

Muži ocení také to, že mohou tyto vibrátory používat při sexuálním aktu. Díky dráždění robertkem se navíc rychleji obnoví jeho erekce.                                                                Tip: Chcete-li s tímto vibrátorem dosáhnout té největší sexuální extáze, používejte ho vsedě, kdy je přitlačován na varlata a tím je více dráždí. Vibrátory pro muže jsou vyráběné z lékařského silikonu, a proto nejsou nejlevnější. Také je stále ještě na trhu malý výběr, což je škoda. I muži si chtějí naplno užívat a hrát si...

Voděodolné robertky

video: Domča a vodní vibrátor H2O Pink Drop

Máte rádi erotické hrátky ve vodě? Toužíte po tom hrát si ve sprše či ve vaně? Pořiďte si vodotěsný vibrátor, který vaše erotické touhy splní. Třeba H2O Drop s vodní tryskou. Robertek má baterie, motor a další elektroniku izolované od vnějších vlivů, a tak se k těmto součástkám voda nedostane. Pozor: Rozlišujte mezi vodotěsným a voděodolným vibrátorem. Voděodolné jsou chráněné proti vodě a neporouchají se vám v ní, ovšem vodotěsný robertek i pod vodou funguje a můžete si tak užít jeho vibrací naplno.

Luxusní robertky

video: Dominika představuje vibrátor Stronic Drei

Ceny vibrátorů se pohybují ve velkém rozmezí. Některé jsou velmi levné, ale také si můžete pořídit luxusní hračičku, která sice není nejlevnější, ale proč si nedopřát do svého nočního stolku alespoň jeden extra kousek, který vás bude skutečně hýčkat a zároveň bude i pastvou pro oko? Luxusní vibrátory mají originální design, omamnou vůni a materiál, který je velmi příjemný na dotek. Uspokojování vibrátorem totiž není jen o pohybu sem tam. Jeho úkolem je vzbudit vzrušení pro všechny vaše smysly. Vnímejte i jeho vůni, krásu... a samozřejmě luxusní vibrátor má mnoho funkcí, které vám dovolí vybrat si takové vibrace, které vás maximálně uspokojí. Ty nejluxusnější a nejlepší vibrátory jsou zpravidla multifunkční.

Perličkové rotační robertky

video: Domča předvádí perličkový vibrátor DeLuxe

Prožijte vrchol blaha s hi-tech vibrátory. Tyto perlové vibrátory vás dokáží stimulovat na několika místech současně. Rotační perly vibrátoru vás dostanou do extáze, kterou jen tak neprožijete. Dopřejte si luxus při vašich erotických hrátkách. Tyto vibrátory mají kuličky vždy v určité části umělého penisu. Při spuštění vibrátoru na sebe tyto perličky narážejí, což způsobí velmi příjemné otřesy na poševních stěnách. Bestseller je rotační vibrátor DeLuxe.

Robertek s přísavkou

Video: Dominika předvádí Vibrátor Cyberskin s přísavkou

Robertky s přísavkou oceníte, pokud si chcete hrát skutečně naplno. Tuto přísavku je možné připevnit na dlaždičky či na jiný hladký a pevný povrch. A pak už jen nasedáte v tempu, které vám nejvíce vyhovuje.

 


Diskuse (29 komentářů)

PAVLA, (31. 05. 2010 14:14) Reagovat
Ahoj,chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s hi-tech robertky. Uvažuju o něm, ale jde o poměrně drahý strojek, do kterého jsem ochotná investovat pouze za předpokladu, že skutečně splňuje to, co se o nich píše...Máte s nimi nějakou zkušenost? Díky za názor
Dádínek, (24. 05. 2011 08:57) Reagovat
Ja nemam zkusenosti ale muzu te odkazat na dobreho kamarada Lukase Ruckaye z AT 2 Pisek SoS a SoU :-) Komenskeho 86
Ingrid, (24. 10. 2012 07:01) Reagovat
Přečetla jsem si tady o těch hi-tech robertcích, ale stejně mi není jasné, co si přesně pod tímhle pojmem představit. Můžete mi to někdo pls přiblížit? Děkuji.
Helča, (10. 06. 2014 11:43) Reagovat
Tak jsem nastudovala, co jsou ty hi-tech robertky, ale zajímala by mě cena, nebo respektive, za kolik se dá sehnat nejlevnější model.
lezba, (18. 06. 2010 13:00) Reagovat
ja mam velky skusenosti a je hrozne dobrejfakt doporucuju (je dobrej dis si ho strkas do analu xDD
MILUŠ, (28. 05. 2012 08:04) Reagovat
Já myslím, že by se asi neměly zaměňovat. Když jsou na klitoris, tak jsou uzpůsobené na dráždění klitorisu. Já tedy klitoriální nejsem, ale používám anální vibrátory a taky si myslím, že by se neměly používat na jiný účel.
Milan Voráč, (24. 05. 2011 08:59) Reagovat
mam to rád do svého análku,nejlepší je ten jak je hnědý,nemusím si ani utírat prdelku :-)
DANIELA, (29. 08. 2011 05:53) Reagovat
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s vibrátory zaměřené na bod G, jestli jsou opravdu dobrý a dokážou výrazněji stimulovat bod G. Díky.
ZUZA, (05. 09. 2011 13:46) Reagovat
Já zkušenost s vibrátory zaměřené na bod G nemám, ale mám pocit, že to musí být hrozně závádějící. Slyšela jsem o tom, že každá žena má svůj bod G někde jinde. Tak nevím...
FIFI, (10. 10. 2011 09:37) Reagovat
Já nevím, jsem toho názoru, že bod G neexistuje, takže nejraději používám vibrátory, které zároveń dráždí vagínu i klitoris. Tyhle hračičky mě udělají nejvíc.
Tom, (15. 10. 2011 08:26) Reagovat
No já jsem toho, že bod G existuje, aspoň moje přítelkyně to říká :) Možná je to u každého jinak...
LILI, (26. 01. 2012 18:22) Reagovat
Ono jde taky o to, co si konkrétní žena pod bodem G vysvětluje. Někdo to bere něco jako místečko, kde to vzrušuje, někdo, že tam vyloženě je něco fyzického. Já bod G nehledám. Stačí mě, že mě baví sex.
DANY, (24. 10. 2011 08:46) Reagovat
Líbí se mi, že je robertek na klitoris. Jsem na něj totiž hodně vzrušivá a dokážu dosáhnout orgasmu jen při jeho dráždění. Přitom jsem vůbec nevěděla, že takové hračky také existují.
Janina, (28. 09. 2012 19:41) Reagovat
Já jsem spíš klitoriální a když si to tady pročítám, tak si říkám, že by bylo dobré si koupit klitoriální vibrátor a používat ho při sexu. to by bylo určitě hodně velký vzrůšo...
Simi, (25. 04. 2013 06:24) Reagovat
Já moc zkušeností s výběrem erotických hraček nemám. Také by se mi spíš líbila pomůcku na dráždění klitorisu, ale nevím, jakou vybrat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Robertky
Kontakty