Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Základní druhy robertků - VIDEA
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Základní druhy robertků - VIDEA

Na trhu najdete velké množství rozličných robertků a dild. Pojďme se na ně podívat zblízka.

 

 

 

 

Robertek na klitoris

video: Domča a minivibrátor Funny Orange Silicone

Klitoriální vibrátory jsou určené výhradně na vnější dráždění a zamilují si ho ženy, které nedosahují orgasmu vaginálně. Čistě klitoriální vibrátory bývají malé a nemají klasický tvar penisu či doutníků. Najdete je nejčastěji ve tvaru motýlku, kachničky, rtěnky atd. Nejoblíbenější model vůbec je Funny Orange. Kromě klitoriálních vibrátorů se prodávají také vibrační kroužky na penis, které se rovněž řadí do této skupiny. Pokud je totiž žena při sexu nahoře („na koníčka“), může si sama nasedávat klitorisem na tento kroužek, který vibruje. Kromě vzrušení oceníte celkově intenzivní stimulaci a příznivou cenu vibrátorku.

Vaginální robertky

video: Vibrátor Borůvka II

 

Mezi velmi rozšířené druhy robertků patří vaginální vibrátory, které mají buď tvar reálného penisu, nebo doutníku. Jejich délka je od 12 - 25 cm a šířka se pohybuje od 2 do 5 cm. Můžete si pořídit klasický vaginální vibrátor či vibrátor, který má i vybavení na dráždění klitorisu. To ocení především ženy, které nejsou vaginální a uspokojují se právě drážděním klitorisu. Vibrátory, které mají obě funkce (dráždění v pochvě i dráždění klitorisu) mají ještě přídavný minivibrátor, který se dotýká poštěváčku, je-li robertek v pochvě. Nejprodávanějším vaginálním robertek je Borůvka II.

Vaginální vibrátory mají nejčastěji motorek ve své horní části. Seženete je v různých tvarech i velikostech, ale i v různých cenách.

 

Anální robertky

video: Dominika předvádí anální vibrátor Silagel

 

Máte rádi anální sex? Pak si jistě zamilujete i anální vibrátory, které budou příjemně dráždit váš anus. Tyto vibrátory jsou specifické svým tvarem, který je vespod rozšířený. To, aby nevklouzly do anusu celé a aby dráždění bylo co nejpříjemnější a co nejintenzivnější. Vyrábí se v délce od 12 do 20 cm a v průměru mají kolem 1 - 4 cm, takže si jistě i vy vyberete takový, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Pro vzrušivost maximálního rozměru je vibrační motorek umístěn ve spodní části vibrátoru. Díky tomu tato sexuální pomůcka stimuluje konečník, ve kterém je nejvíce nervových zakončení, a proto je velmi citlivý. Výhodou je, že anální vibrátory nemusí být určené pouze pro masturbaci, ale také jsou vhodnou pomůckou při samotném sexu. Tyto vibrátory se nejčastěji vyrábějí z plastu či ze silikonu. Nemáte-li s análním robertkem zkušenosti a chcete-li ho vyzkoušet, doporučuje se vybrat si spíše užší typ z měkkého gelového materiálu. Využití análního vibrátoru: poslouží při masturbaci, při předehře, ale také při přípravě na anální sex.

Robertky na bod G

video: Dominika v prodejně a vibrátor Purple Dream

Oblíbené jsou také vibrátory k dráždění bodu G. Jistě víte, že tato erotogenní zóna je velmi silná a dráždění této oblasti vám dovolí prožít sexuální stimulaci, která vás vystřelí rovnou do ráje.

Bod G je však při klasických hrátkách a při použití běžných vibrátorů těžko dosažitelný. Navíc všechny ženy nemají bod G na jednom místě, a tak je nutný právě speciální robertek se specificky zahnout špičkou, která dokáže stimulovat horní poševní stěnu. Oceníte především robertek se zvětšenou horní částí, která stimuluje větší oblast, a tak si snadněji váš bod G najde. Oblíbenou variantou jsou také vibrátory s vyměnitelným tvarem hlavy. Mnohé tyto pomůcky mají také velmi vkusný design.

Objevte svůj bod G, robertek s ohnutým koncem vám v tom pomůže.

Realistické robertky

video: Dominika předvádí vibrátor BigBoy

Chcete vibrátor, který budu skutečně vypadat jako mužský penis? Pak jsou pro vás jako dělané realistické vibrátory, který mají jeho skutečný tvar, a to s žaludem, některé mají i varlata a věrně vytvarované žíly. Tyto robertky jsou vyrobené z různých materiálů. Ty levnější jsou z měkkého gelového materiálu. Dále se vyrábí z latexu a ty nejdražší jsou ze silikonu a hi-tech materiálů, který je velmi podobný lidské kůži. Realistický vibrátor vezmete do ruky a budete mít pocit, že držíte opravdického živého macka. Třeba jako tento robertek BigBoy 23 cm.

Robertky pro muže na masáž prostay

video: Dominika představuje Rocks-off - RO-ZEN

Vibrátory ovšem nemusí být jen věrnou pomůckou ženy. Na trhu jsou pro muže klasické anální vibrátory, ale i speciální pomůcky pro masáž prostaty. Díky svému tvaru muž stimuluje prostatu, která představuje velmi citlivou erotogenní zónu. Druhá strana robertku zároveň dráždí anální hráz, což je místo mezi varlaty a konečníkem.

Muži ocení také to, že mohou tyto vibrátory používat při sexuálním aktu. Díky dráždění robertkem se navíc rychleji obnoví jeho erekce.                                                                Tip: Chcete-li s tímto vibrátorem dosáhnout té největší sexuální extáze, používejte ho vsedě, kdy je přitlačován na varlata a tím je více dráždí. Vibrátory pro muže jsou vyráběné z lékařského silikonu, a proto nejsou nejlevnější. Také je stále ještě na trhu malý výběr, což je škoda. I muži si chtějí naplno užívat a hrát si...

Voděodolné robertky

video: Domča a vodní vibrátor H2O Pink Drop

Máte rádi erotické hrátky ve vodě? Toužíte po tom hrát si ve sprše či ve vaně? Pořiďte si vodotěsný vibrátor, který vaše erotické touhy splní. Třeba H2O Drop s vodní tryskou. Robertek má baterie, motor a další elektroniku izolované od vnějších vlivů, a tak se k těmto součástkám voda nedostane. Pozor: Rozlišujte mezi vodotěsným a voděodolným vibrátorem. Voděodolné jsou chráněné proti vodě a neporouchají se vám v ní, ovšem vodotěsný robertek i pod vodou funguje a můžete si tak užít jeho vibrací naplno.

Luxusní robertky

video: Dominika představuje vibrátor Stronic Drei

Ceny vibrátorů se pohybují ve velkém rozmezí. Některé jsou velmi levné, ale také si můžete pořídit luxusní hračičku, která sice není nejlevnější, ale proč si nedopřát do svého nočního stolku alespoň jeden extra kousek, který vás bude skutečně hýčkat a zároveň bude i pastvou pro oko? Luxusní vibrátory mají originální design, omamnou vůni a materiál, který je velmi příjemný na dotek. Uspokojování vibrátorem totiž není jen o pohybu sem tam. Jeho úkolem je vzbudit vzrušení pro všechny vaše smysly. Vnímejte i jeho vůni, krásu... a samozřejmě luxusní vibrátor má mnoho funkcí, které vám dovolí vybrat si takové vibrace, které vás maximálně uspokojí. Ty nejluxusnější a nejlepší vibrátory jsou zpravidla multifunkční.

Perličkové rotační robertky

video: Domča předvádí perličkový vibrátor DeLuxe

Prožijte vrchol blaha s hi-tech vibrátory. Tyto perlové vibrátory vás dokáží stimulovat na několika místech současně. Rotační perly vibrátoru vás dostanou do extáze, kterou jen tak neprožijete. Dopřejte si luxus při vašich erotických hrátkách. Tyto vibrátory mají kuličky vždy v určité části umělého penisu. Při spuštění vibrátoru na sebe tyto perličky narážejí, což způsobí velmi příjemné otřesy na poševních stěnách. Bestseller je rotační vibrátor DeLuxe.

Robertek s přísavkou

Video: Dominika předvádí Vibrátor Cyberskin s přísavkou

Robertky s přísavkou oceníte, pokud si chcete hrát skutečně naplno. Tuto přísavku je možné připevnit na dlaždičky či na jiný hladký a pevný povrch. A pak už jen nasedáte v tempu, které vám nejvíce vyhovuje.

 


Diskuse (29 komentářů)

Milena, (05. 06. 2012 07:53) Reagovat
Pane jo, koukám jako blázen na to, kolik rozmanitých vibrátorů existuje. Myslela jsem, že vím o vibrátorech celkem dost, ale asi ne.:)
Bay, (19. 11. 2012 14:55) Reagovat
Mě také překvapila rozmanitost vibrátorů i to, že existují vibrátory pro muže, a to nejen pro homosexuály.
Helena, (23. 01. 2013 10:09) Reagovat
Počkej, to nechápu...Jak vibrátor pro muže, ale ne pro homosexuály? Takový vibrátor si tak nějak nedokážu představit. Jak se používá?
Jíťa, (20. 02. 2013 09:45) Reagovat
Tak používá se přes anál, ale je na dráždění prostaty, což chlapy strašně moc vzrušuje a neznamená to, že jsou homosexuálové, ale chtějí-li si masírovat prostatu, jinak než přes anál se k ní nedostanou.
Kel, (27. 02. 2013 09:16) Reagovat
Tak to je zajímavá pomůcka. Nikdy jsme o ní neslyšela...:)
Mario, (26. 03. 2013 11:11) Reagovat
Já o ní slyšel také teprve nedávno, a to jsem chlap...Dokonce jsem i dost dlouho nevěděl, že jde provádět masáž prostaty...
Moni, (29. 03. 2013 07:48) Reagovat
Já jsem si říkala, když jsem o tom nedávno četla, jestli o tom ví všichni kluci a jen se o tom nemluví a nebo jestli je možné, že i mnoho kluků to neví a nikdy to nezkoušelo. Přijde mi to...zvláštní. Nemyslím teď masáž prostaty, ale spíš to, že je něco, co chlapům dělá hodně dobře a oni ani neví, že to jde...
Evina, (23. 07. 2013 06:34) Reagovat
Tyjo, nalákal mě vibrátor na klitoris. Nejdřív jsem si říkala, že si ho určitě kupím a teď nevím, jestli radši nezvolit nějaký z těch multifunkčních. Co myslíte? Jsem hodně klitoriální, ale stejně...Máte někdo zkušensti nebo nejlépe možnost srovnání.
Zuzka, (11. 03. 2014 12:25) Reagovat
Tak ty multifunkční jsou o něco dražší, ale jestli jsi ochotná za něj připlatit, tak si zvol radši multifunkční. Je to intenzivnější. Já třeba jsem taky hlavně přes klitoris, ale pokud si zároveň dráždím i vagínu, je to mnohem lepší.:)
Ali, (04. 09. 2014 14:15) Reagovat
Zaujal mě robertek s přísavkou. Nedávnou jsem si někde prohlížela dildo a říkala jsem si, že je škoda, že není i vibrátor. Silně o něm uvažuju. V koupelně by se s ním dalo dobře vyhrát...
Gábi, (01. 10. 2014 07:55) Reagovat
Zajímavý nápad, ale spíš by mě zajímalo, jestli je to přisání opravdu dostatečné silně. Chápu, že u dilda to jde, ale jestli u vibártoru nevadí ty vibrace a nemá to vliv na to, že to hůř drží přisáté, ale spíš je to taková úvaha. Zkušenost nemám.
Karel, (09. 06. 2015 13:11) Reagovat
Těch hraček pro ženský je tolik, že nemůžou vědět, kterou dřív. Nevím, jestli se mi to zdá, ale mám pocit, že pro ně je mnohem víc erotických pomůcek než pro muže. Nechápu proč, asi že to víc potřebujou.
Aneta, (31. 08. 2015 15:43) Reagovat
Žasnu kolik různých robertků existuje. Měla jsem představu, jak vypadá "klasický robertek", ale teď, když koukám na všechny ty hračičky, funkce a vychytávky, tak se nestačím divit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Robertky
Kontakty