Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Perličkový přirážející vibrátor DeLuxe II
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Perličkový přirážející vibrátor DeLuxe II

94968

Perličkový přirážecí vibrátor DeLuxe II ženám dopřeje dvojitou stimulaci, kterou při běžném sexu jen tak nezažijí. Intenzivní rotace kovových kuliček společně s mocným přirážením je přivede až na samotný vrchol blaha. Vibrátor dostal do vínku taky výběžek, který vydráždí klitoris silnými vibracemi. Parádní délka a kombinace všech funkcí najednou přivede k orgasmu i ty nejnáročnější ženy. Vibrátor svým přirážením věrohodně napodobuje sex s partnerem. 

Hračka má 2 vibrační motorky. První svými silnými vibracemi v 5 pulzních programech rozkmitá výběžek na klitoris. Ten druhý zase neúnavně pohání špičku vibrátoru, která rotuje a přiráží v rytmu 5 rotačně-přirážejících režimů.

Rukojeť a samotné jádro pomůcky se vyrábí z pevného ABS plastu. Tělo vibrátoru je pokryté měkkou a pružnou vrstvou TPR materiálu, který po nalubrikování skvěle klouže. A protože je hračka voděodolná, po hrátkách ji můžete celou opláchnout pod tekoucí vodou. Energii pomůcce vrátíte za cca 1,5 hodiny pomocí moderního USB dobíjení. 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Robertky
Kontakty