Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Plastový vibrátor Purple Lightning
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Plastový vibrátor Purple Lightning

Nový projekt (8)

Seznámení s pomůckou 
Fialový krasavec parádně přenáší intenzivní vibrace díky kvalitnímu plastu. Navíc z něj září krásné LED svícení, což dodává na celkovém šmrncu. V koupelně vám s radostí udělá společnost, a tedy váš bod G obšťastní na suchu i ve vodě. Navíc je opravdu lehoučký, takže obavy z bolesti ruky hoďte za hlavu.

Tvar
Jednoduchý elegantní design dodává krásu šikovnému tělíčku. Začíná silikonovým ovládáním a postupně přechází do úzkého těla, které se se rozšiřuje do špičky s vlnkami.

Materiál
Parádní a kvalitní plast snadno klouže a ještě skvěle přenáší vibrace. Ovládání je ze silikonu, proto se dobře drží a neklouže. 

Vibrační programy
Vybrat si můžete z 10 vibračních programů mezi kterými si každý najde tu svou pravou. Od slabých až po silné vibrace či různé kombinace kratších a delších nebo rostoucích a klesajících vibračních vln.

Nabíjení
Nabít vibrátor nechejte pomocí USB kablíku, který je součástí balení. Ten z jedné strany zapojíte do dírky na konci vibrátoru a z druhé přes USB adaptér do zásuvky nebo samostatně do počítače. Podle našich testů vydrží na nejsilnějších vibracích cca 70 minut a nabije se do 2 hodin.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Robertky
Kontakty