Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Satisfyer Luxury podtlakový vibrátor
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Satisfyer Luxury podtlakový vibrátor

Nový projekt (3)

Seznámení s pomůckou 
Známka luxusu v kombinaci hebkého silikonu, kovu a kůže z vás svým tichým drážděním vysaje i duši. Na suchu či ve vodě, nikde se neubráníte bouřlivým vlnám orgasmu, které tento mazlík dokáže svým zobáčkem.

Tvar
Připomíná Arabian Tower, nazývaný také jako plachetnice, což je luxusní pětihvězdičkový hotel v Dubaji. S tím se spojuje špičková výkonnost a vášnivé vlny orgasmu jako rozbouřené moře. Prodloužená rukojeť se skvělé drží a jednoduše ovládá.

Materiál
Tělo Satisfyeru z ABS plastu pokrývá příjemný hebký silikon zdobený lesklým kovem a vroubkovanou kůží, trochu připomínající ještěrčin kabátek.

Vibrační programy
Satisfyer se chlubí až 110 kombinacemi sání a vibrací. Intenzita jde nastavit z 10 různých módů, mezi kterými nabízí i přerušované pulzní vibrace. Patří k tišším hračkám.

Nabíjení
Dodání energie do vašeho mazlíka zajistíte pomocí USB kabelu, který jedním koncem připevníte ke dvěma magnetickým bodům na konci Satisfyeru a druhým do počítače nebo adaptéru do zásuvky. První nabíjení trvá přibližně 4 hodinky. Další už je kratší, zhruba 2 hodiny. Nabitý zvládne působit rozkoš až 2 hodinky. Po hodince už ale jeho intenzita sání klesá.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Robertky
Kontakty