Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Silikonový vibrátor Hype Up
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Silikonový vibrátor Hype Up

Nový projekt (1)

Seznámení s pomůckou 
Silikonový vibrátor v moderním černobílém kabátku přinese potěšení kromě klína také oku. Díky vodotěsnosti vám může dělat společnost i v koupelně. Patří mezi středně velké vibrátory. Použitelná délka dosahuje 11,5 cm.

Tvar
Lehce zakřivený tvar skvěle podráždí bod G. Od konce rukojeti se pěkně rozšiřuje, díky tomu parádně zaplní vaginu nebo dokáže příjemně podráždit i klitoris či mužskou uzdičku.

Materiál
Hladký silikon pohladí vaši kůži a působí příjemně v intimních partiích. Navíc je hygienický, neporézní a skvěle se udržuje.

Vibrační programy
Chlubí se až 10 vibračními programy. Kromě klasických vibrací od těch nejnižších až po ty nejintenzivnější, dokáže také různě dlouhé vibrace. Každý si najde tu svou oblíbenou.

Nabíjení
Nabíjení je naprostá brnkačka. Pomocí USB kabelu, který najdete v balení, tomuto krasavci dodáte šťávu. Stačí ho zapojit do adaptéru nebo počítače a druhou stranu strčit do dírky na vibrátoru, kterou najdete na jeho spodní straně. Vibrátor se nabíjí, když blikají tlačítka. Nabitý je zhruba za 2 hodinky, po kterých vydrží 70 minutovou jízdu bez přestávky. Pokud jste spíše na kratší akce, zvládne dohromady cca 2,5 hodiny.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Robertky
Kontakty