Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor pro elektrosex Midnight Wand
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibrátor pro elektrosex Midnight Wand

Nový projekt

Seznámení s pomůckou 
Tento fialový fešák ze silikonu je tím pravým parťákem pro ty, kteří chtějí zažít něco neobvyklého. Nový způsob vzrušení díky vibracím spojených s elektrickými impulzy vás rozvlní až do hlubin orgasmů. Potěší vás na klitorisu a bod G na holičkách rozhodně také nenechá. Ve vodě se mu líbí, ale tam je důležité nezapomenout vypnout elektro-stimulaci.

Tvar
Prohnutý tvar dokáže v klíně vykouzlit pořádnou parádu. Výběžek se díky polohovatelnosti přizpůsobí vašim potřebám, takže přinese vzrušující prožitek.

Materiál
Jemný a hladký silikon pohladí po kůži a díky ohebnosti se přizpůsobí. Zlaté plošky ze slitiny hliníku a zinku působí něžně a elegantně.

Vibrační programy
Vibrátor má 7 vibračních programů a 5 intenzit elektro-stimulace. Nabízí různé vibrace od těch klasických až po různě dlouhé pulzy. Patří mezi tišší hračky.

Nabíjení
Abyste si mohli užít stimulaci na plné obrátky, mazlíka nabijete pomocí USB kabelu. Jeden konec strčíte do dírky na konci vibrátoru a druhý do počítače nebo adaptéru do zásuvky. Za 3 hodinky ho máte do plna nabitý. Na nejvyšším stupni vydrží vibrovat 1,5 hodinky, při slabších vibracích 2,5 hodiny.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Robertky
Kontakty