Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Womanizer Premium podtlakový vibrátor
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Womanizer Premium podtlakový vibrátor

Nový projekt

Seznámení s pomůckou 
Luxusní podtlakový vibrátor ze silikonu a ABS plastu s možností nastavení autopilota a tichým motorkem. Na výběr je ze dvou barevných variant, a to tajemné černé nebo vášnivě červené, obě dozdobené zlatým prstencem. Ve vodě si lahodí díky své vodotěsnosti, obavy z vodních hrátek proto hoďte za hlavu.

Tvar
Zaoblený tvar připomínající kapku vody skvěle padne do ruky a bude se s ním potom skvěle zacházet při vzrušujících jízdách.

Materiál
Prémiová kvalita materiálu představuje pevný ABS plast a hebký silikon, který vybízí k neustálému hlazení. Celkový krásný vzhled dolaďuje plastový prstenec.

Vibrační programy
Základní program nabízí 12 úrovní intenzivních tlakových vln. Kromě toho si můžete vybrat ze 3 druhů autopilotů. První náhodně střídá mezi 1. až 4. stupněm. Druhý vám nabízí střídání mezi 1. až 8. stupněm intenzity a poslední mezi všemi 12, takže si užijete opravdové vzrušující překvapení.

Nabíjení
Womanizeru dodáte sílu v plné parádě pomocí magnetické nabíječky, kterou připevníte jedním koncem ke kovovým bodům na vibroušovi a druhým USB adaptéru nebo počítače. Že je nabitý poznáte podle rozsvícených 3 diod. Za takové 2 hodinky už bude nabitý do plna a dokonce až 3 hodiny vám udělá radost. 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Robertky
Kontakty