Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Úvodem o robertcích
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Úvodem o robertcích

_we-vibe-01
Erotické  pomůcky  jsou  hodně  v  módě  a  výběr  je  skutečně široký.  Vybere  si  každý, i ten nejnáruživější člověk.
Z erotického obchodu si můžete domů odnést různé porno kazety, erotické prádlo, afrodisiaka, kroužky na penis, nafukovací pany, vakuové pumpy,  návleky  na  penis, umělé vagíny, prsa,  anály,  lubrikační  gely,  oleje  a  v neposlední řadě vibrátory, které jsou velmi rozmanité a určeny pro různé rozkoše. Právě na tuto sexuální pomůcku, vibrátor , neboli robertek, se zaměříme.

 

Video: Dominika představuje druhy vibrátorů

A co si konkrétně představit pod pojmem vibrátor? Jde o erotickou pomůcku, která je většinou používána při ženské masturbaci za účelem sexuálního uspokojení. Vibrátor je imitací mužského penisu, který vibruje. Ne vždy však musí mít tvar penisu, někdy bývá ve tvaru doutníků, ale jsou i různé rozmanité tvary. Variantou vibrátoru je dildo, které nevibruje. Kromě pojmu vibrátor pojmenováváme tuto sexuální pomůcku názvem robertek. Jde o ryze český název a synonymum.

Vibrátory jsou oblíbenou pomůckou pro osamělé ženy, které si chtějí přivodit rozkoš samy, ale také mohou být příjemným zpestřením erotických hrátek mezi sexuálními partnery. Jejich používání může být dokonalou předehrou před samotným sexuálním aktem.

Dnes už také nepředstavují vibrátory pouze vymoženosti pro ženy. Mužské vibrátory už nejsou žádnou výjimkou, a tak se pomocí vibrátoru může uspokojit každý.

 

Tip: Povídka Od soumraku k ránu pročistím si hlavu/Masturbace na dovolené

 


Diskuse (28 komentářů)

Markéta_4, (07. 10. 2010 14:19) Reagovat
Po tom, co jsem si koupila We-Vibe si na nic jiného nepotrpím. Můžu ho používat jak sama, tak i s přítelem a vždycky se s ním hezky udělám, což se mi jednak líbí, ale je to také praktické, což je věc druhá.S přítelem ho používáme prakticky denně a jsem nesmírně ráda, že mu jeho používání nevadí, jelikož znám spoustu mužů, kteří jsou z používání erotických pomůcek znechuceni a odsuzují je.tedy We-Vibe je moderní, krásné a dokonalé. Rozhdoně doporučuji všem ženám, kteří si chtějí užít více, než jenom pouhý sex, ale dokonalý sex s ještě větším prožitkem..
LENKA, (14. 03. 2012 16:49) Reagovat
Taky mě vadilo, když jsem měla chlapa, kterýmu se nelíbilo, že mám vibrátora a pak jsem potkala jednoho, u kterého jsem doma našla umělou vagínu a nějak zvlášť jsem z toho nadšená nebyla. V tom okamžiku jsem pochopila, proč to chlapům vadí. Taky jsem nebyla nadšená, že se to dělá takovouhle pomůckou.
Nim, (25. 09. 2012 18:01) Reagovat
Jejda to je chvály...A jaký máš. já jsem někde četla, že těch We-Vibe je více druhů, ale ani nevím, jaký rozdíly v nich jsou.
Lucka, (29. 01. 2013 07:19) Reagovat
Tak pokud já vím, tak We-vibe je jednička, dvojka a trojka, takže počítám, že u těch dalších modelů budou menší vychytávky. Co jsem na to koukala, tak na první pohled vypadají stejně, takže bych to tipovala na propracovanější funkce.
Týna, (23. 04. 2013 06:25) Reagovat
Já mám tu jedničku (We-vibe), ani jsem nevěděla, že jsou ještě další. Už ta jednička je fakt super.
MARIE, (05. 09. 2011 13:44) Reagovat
Jj, sexuální průmysl je báječný. Přináší mnohé sexuální pomůcky. Dříve jsem o žádných neměla téměř žádný přehled. Pak jsem si jednou (není to tak dávno) rozhodla koupit svůj první vibrátor, a když jsem zjistila kolik hračiček vůbec existuje, nestačila jsem se divit. Nakonec jsem si nekoupila klasických vibrátor, ale The Cone a je to fakt dost dobrý.
Iva, (18. 10. 2012 10:14) Reagovat
A co to je? Přibliž to i těm, kteří nemají takový přehled o erotických pomůckách jako ty.:) Díky.
Tereza, (21. 11. 2012 12:40) Reagovat
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že The Cone je hodně zajímavá pomůcka, se kterou si holka užije, ale k věci: Jde o kužel, který je dimenzovaný na různé polohy. Je to vymakaná věcička. Dejte si to do vyhledávače, určitě něco objevíte.
Karla, (20. 03. 2013 09:23) Reagovat
Když se tak koukám na moderní erotické pomůcky, tak mě napadá, jak asi budou vypadat třeba za dvacet let. Doufám, že se toho dožiju a ještě v té době bude sexuálně náruživá.:)
Ester, (10. 04. 2013 06:42) Reagovat
Necháme se překvapit...:) Už dneska jsou zvlášť některá pomůcky fakt hodně účinný a propracovaný.
Gabča, (19. 07. 2013 05:15) Reagovat
Ve svých pětatřiceti jsem si pořídila svůj první vibrátor. Je multifunkční, hezky vypadá a hlavně dobře funguje.:) Používám ho při masturbaci, ale někdy i jako pomůcku při erotický předehře.
Neli, (05. 12. 2013 06:29) Reagovat
Na první vibrátor není nikdy pozdě. Mě také zprvu erotické pomůcky vůbec nelákaly, ale jakmile se začaly tyhle mašinky vylepšovat, nabízet různé programy, dálkové ovládání atd., už jsem neodolala.
Milena, (21. 01. 2014 10:01) Reagovat
Já jsem si koupila prvního vibrátora, když jsme postupně s manželem začali omezovat sex. Byla jsem z toho frustrovaná, ale teď už to tak neberu. Samozřejmě sex to nenahradí, ale alespoň něco...
Kláry, (19. 05. 2015 16:30) Reagovat
Tak já myslím, že když je doma míň sexu, tak by ty dva měli pracovat na tom, aby se to napravilo. Nebo vám to tak vyhovuje oběma? My jsme využili sexuální pomůcky pro páry, abysme právě ten sex trochu oživili.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Robertky
Kontakty