Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Výběr robertků
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Výběr robertků

Chystáte se vybrat svůj nový vibrátor? Na co se při výběru soustředit? Co je nutné promyslet? Pojďme si  přiblížit základní kriteria, podle kterých je vhodné si robertka vybírat.

 

 

 

Materiál

Popřemýšlejte, z jakého materiálu by měl váš pomocník být. Uvědomte si, že výběr materiálu nejvíce ovlivní konečnou cenu vašeho vibrátoru. Pokud jde o váš první vibrátor, zkuste silikonový měkčí typ, ten by vám měl vyhovovat. Jinak jistě při bližším průzkumu sama poznáte, který robertek by mohl konkrétně vás nejvíce stimulovat.

Velikost a tvar

„Čím větší, tím lepší." Napadlo to i vás? Takhle to ale nefunguje. Nechcete si přeci pořídit toho největšího macka jen proto, že při výběru vibrátoru jste nadržená a pak zjistit, že je pro vás prakticky nepoužitelný.

A jaký tvar? Sama popřemýšlejte, zda chcete, aby vibrátor byla věrná kopie mužského penisu nebo jestli dáte radějii přednost doutníkovému tvaru, popřípadě něčemu, co se netváří jako vibrátor. Na trhu totiž existují vibrátory v různých tvarech, např. kačenky, rtěnky atd.

Vibrace

A co vibrace? Možná je ani nepotřebujete a tak si místo vibrátoru pořídíte dildo. Pokud ano, vybírejte takový robertek s vibracemi, které budou pro vás ideální. Jak moc jste náročná? Chcete-li, aby měl prostě nějaké vibrace, bude výběr jednoduchý, ale jste-li náročnější, poohlídněte se spíše po těch dražších typech, které mají několik programů vibrací.

Typ vibrátoru

Vy sama jistě nejlíp víte, co vás při sexu a při dalších sexuálních hrátkách nejvíce vzrušuje. Podle toho si také vybírejte svůj vibrátor, který může být vaginální, anální, klitoriální, na bod G, ale také jsou na trhu mnohé multifunkční vibrátoru. Počítejte ale s tím, že ty jsou poněkud dražší. Vyberte si takový vibrátor, který vám přivodí tu nelepší sexuální stimulaci, u které prožijete ty nejžhavější orgasmy.

 

video: Jak vybrat vibrátor?                                                              

 

Způsob nabíjení

Většina vibrátorů je na výměnné baterie, luxusnější typy v sobě ale mají zabudovanou nabíjecí jednotku, kterou zastrčíte do stojánku napojeného na elektrickou síť a jednoduše svůj vibrátor dobijete. Čím dál více typů nových vibrátorů se nabíjí jednoduše přes USB kabel.

 

Hlasitost

Vibrátory jsou také různě hlasité. Pokud chcete svůj vibrátor používat např. v panelovém domě, kde je všechno slyšet, tak zvolte tišší typ vibrátoru.

 

Tip: Možná chcete svůj vibrátor jako svou soukromou hračku. Pak si vyberte takový, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud toužíte po tom, aby se vibrátor stal součástí vašich erotických hrátek s partnerem, potom bude příjemně vzrušující, budete-li vibrátor vybírat společně.

 

 

 

 


Diskuse (4 komentáře)

Zuzka, (22. 06. 2010 21:05) Reagovat
Ahoj,chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo porovnání různých materiálů, kterému dáváte předost atak. Chci si koupit vibrátor a nevím z jakého materiálu...Díky za radu...
Kof, (31. 07. 2010 15:53) Reagovat
muzu rict kamosce ta ma skusenosti az az,ale neim jestli mne neco o tom rekne :P
RENY, (01. 08. 2011 07:53) Reagovat
Ahoj Zuzko,tak obecně platí, že čím dražší materiál, tak je většinu kvaitnějí. Nic moc jsou plastové vibrátory. Gelové jsou lepší, ale chceš-li skutečněco něco luxusního zkus vibrátor či dildo z umělé kůže. Je to speciální patentovaný materiál. Já osobně nedám dopustit na skleněná dilda. Vzrušuje mě jejich chlad, ale to nemusí vyhovovat všem.
PETRA, (29. 08. 2011 05:55) Reagovat
Já mám doma gelák. Patří mezi ty levnější vibrátory a jsem s ním spokojená. Je ale fakt, že jsem vibrátory z dražších materiálů nezkoušela.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Robertky
Kontakty