Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe II fialový: Novinka, která zaujala
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

We-Vibe II fialový: Novinka, která zaujala

29e98a65c4071cc3e10cfa54aca67bd8.jpg

We-vibe byl ve své době světový bestseller. Prodalo se ho 3.000.000 kusů a byl to vůbec první partnerský vibrátor použitelný při sexu muže a ženy. Dnes už máme na trhu jeho modernější verze We-Vibe, ale na legendární We-Vibe II můžeme se slzou v oku zavzpomínat.

 


 


We-Vibe II fialový je zahnutý a tvoří tak dvě části, díky kterým je vhodný na dráždění klitorisu, ale i análu. Stimuluje také bod G. S tímto strojkem si můžete užívat maximální rozkoše. Příjemný je i na dotek. Je vyrobený ze středně měkkého materiálu a potěší vás i voděodolná úprava a příjemná fialová barva. Má také nastavitelné pulzní programy. Délka vibrací na jedno nabití baterii trvá cca 4 hodiny. 

Nový model We-Vibe Sync umí oproti starší verzi několik zásadních věcí. Ovládání přes mobil nebo na dálkový ovladač, silnější vibrace ve dvou motorcích, flexibilní a obehná spodní část a pulzní programy. No posuďte sami:

 


Diskuse (18 komentářů)

Adéla, (08. 04. 2014 11:07) Reagovat
Já ho považuju za jeden z nejpovedenějších vibrátorů vůbec. Ne že bych měla s hodně vibrátory zkušenosti (i když nějaké mi rukou prošly), ale když srovnávám podle parametrů. Navíc we-vibe mám doma a moje představy o super vibrátoru splnil a celkově má dobré reference, takže to není jen můj názor.
Marci, (20. 11. 2015 10:57) Reagovat
Vypadá moc pěkně. O něčem takovým přemýšlím, ale taky ještě nemám moc rozhled mezi pomůckami, tak se ještě podívat. Chtěla bych něco modernějšího, ale zase aby to nestálo hodně peněz. I když...Kolik je hodně u erotických pomůcek?
majka, (07. 04. 2016 15:44) Reagovat
Robertky mám doma už dva a chtěla jsem si pořídit nějakou jinou erotickou pomůcku a tak vybírám, vybírám a zase mě nejvíc lákají robertky, takže mě asi není souzeno zkusit jiné pomůcky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Robertky
Kontakty