Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jaké máme materiály robertků?
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Jaké máme materiály robertků?

Vibrátory se vyrábějí z různých materiálů různé kvality. Materiál výrazně ovlivňuje cenu. Pojďme si jednotlivé materiály přiblížit:

 

 

Gelový robertek

Gelové vibrátory jsou velmi rozšířené a mezi ženami oblíbené. Gel je příjemným materiálem na dotek, je ohebný a hodí se i na anální dráždění. Navíc oceníte i jeho příznivou cenu. Nevybírejte ovšem ty úplně nejlevnější, mohou totiž uvolňovat ftaláty. Výhodou gelu je, že rychle akumuluje teplo a dokáže ho dlouho udržet. Erotické pomůcky z gelu jsou někdy nazývané jelly.

video: Domča a gelový vibrátor Toy4FUN

Pozor: Nevystavujte gelový robertek vysokým teplotám (blízkost radiátoru, slunce). Nejde o příliš odolný materiál a mohl by se poškodit. 

Skleněná dilda

Skleněné erotické pomůcky, především dilda, jsou velmi luxusní a mezi uživatelkami oblíbené. Můžete si vybrat z nejrůznějších tvarů a téměř uměleckých designů. A co oceníte na skleněném dildu nejvíce? Jde o možnost schlazení, ale i ohřátí dle potřeby. Díky možnosti střídání teploty lze vytvořit v pánevní oblasti zvýšené prokrvení, což zvýší vaší vzrušivost. Celkově mají tyto erotické pomůcky dokonalou hladkost, krásu a eleganci.

video: Dominika představuje Dildo skleněné s dvojitým koncem

 

Plastový robertek

Velmi oblíbené jsou také plastové vibrátory, které mají nejčastěji jednoduchý doutníkový tvar a jsou bez hrbolků. Na trhu je mnoho různých provedení, co se týče velikosti i barvy. Plast dobře přenáší vibrace a jistě oceníte i to, že dobře klouže, takže většinou ani není zapotřebí lubrikační gel. Tyto vibrátory nejsou drahé.

video: Dominika v prodejně ukazuje Vibrátor Diamond

 

Kovový robertek

Ani kovové vibrátory nejsou nějak extra drahé. I když se bavíme o kovových vibrátorech, je třeba si uvědomit, že většinou nejsou z kovu celé. Mnohdy je základem kvalitní plast a jsou pouze pokovené, což jim dodává elegantní vzhled. Tenhle mazlíček je také velmi odolný.

Kovové vibrátory ocení především ty ženy, které mají rády tvrzené materiály. Nemusíte se bát, že by kovový materiál byl nepříjemně studený, dobře se totiž přizpůsobí vaší teplotě. Většina kovových vibrátorů má možnost plynulé regulace vibrací. Budete si to užívat tak, jak to máte nejradši... Povrch těchto vibrátorů je hladký, bez výstupků a dobře klouže. Proto ani nebudete potřebovat lubrikační gel. Ovšem jestli chcete, není problém využít jakýkoliv dostupný gel na trhu.

Robertek imitující lidskou kůži

Chcete takový vibrátor, který bude na omak připomínat lidskou kůži? Do této skupiny patří především dva typy vibrátorů. Jsou jimi Nature skin a Cyber skin. Vibrátory z nature skin jsou měkké, ohebné a mají velmi jemný povrch. Jsou na omak teplé. Někdy je najdete pod označením ultra skin či real skin. Jejich cena je vzhledem ke kvalitě přiměřená.

Silikonový robertek

Chcete-li si dopřát skutečně kvalitní vibrátor pro vaše chvilky rozkoše, zvolte silikonového robertka. Silikon je materiál, který je velmi příjemný na dotek a navíc je hypoalergenní. Používá se i v lékařských oborech, což svědčí o jeho kvalitách. Oceníte také jeho poddajnost, ale zároveň je i dostatečně tuhý. Nevýhodou těchto vibrátorů je cena. Ale nevyplatí se někdy investovat do sexuální extáze? Popřemýšlejte...

video: Dominika předvádí vibrátor Prime Meridian

 

 

Latexové vibrátory

Latexové vibrátory jsou podobné gelovým. Rozdílem je, že ty latexové mají výplň z měkké pěny, která je potažená latexem. Jsou tedy měkké a ohebné. Dáváte-li přednost měkčím vibrátorům, bude pro vás latex tím správným materiálem.

video: Dominika v prodejně + vibrátor XXL

 

 


Diskuse (17 komentářů)

JITKA, (16. 06. 2010 15:47) Reagovat
Jsem jednoznačně pro skleněný. Miluju ten zvláštní pocit chladu...
DÁŠA, (14. 06. 2011 15:09) Reagovat
Já také upřednostňuju skleněné, i když nedávno jsem si pořídila vibrát z umělé kůže a ten je ještě lepší. Je sice o něco dražší, ale ty peníze za to stojí.
Adélka, (05. 09. 2012 06:48) Reagovat
Já také uvažuju o tom skleněným, ale nedokážu si přesně představit, jaký je to pocit. Tak snad nebudu zklamaná.
DANA, (24. 08. 2010 11:25) Reagovat
Já mám ráda gelové vibrátory, přijdou mi přirozené, jsou do jisté míry ohebné a přitom tvrdé...
LUCKA, (18. 05. 2012 09:49) Reagovat
Mě právě gelový moc nesedí. Mám doma silikonovej, kterej jsem si koupila krátce po gelovým a je mnohem lepší.
mario2, (17. 06. 2011 08:33) Reagovat
Uvažuju nad zakoupením nějakého robertka,nevím jaký materiál jestli plastový,kovový nebo silikonový nebo gelový.Chci to pro přítelkyni k narozeninám jako překvapení, cena tak do 1000Kč. Děkuji
Veronika1, (30. 06. 2011 07:19) Reagovat
Já osobně taky jak Dana upřednostňuju gelové vibrátory..
MARTINA, (05. 09. 2011 13:47) Reagovat
Hodně kvalitní jsou silikonový, ale teď nevím, jak je to s cenou. Jsou o něco dražší, ale do 1 000 Kč by to mělo být.
MAJDA, (29. 10. 2011 17:32) Reagovat
Gelový jsou dobrý, ale není to nejkvalitnější materiál, jsou příjemnější materiály, se kterými si člověk víc užije. Nejlepší je umělá kůže.
PAVLA, (30. 04. 2012 13:36) Reagovat
Já hledám něco, aby to bylo dobré, ale moc to nestálo. Sice různé luxusní vibrátory jsou lákavé, ale už jsou dražší. Mohly byste mi doporučit model ze střední cenové relace?
Sasi, (11. 07. 2012 07:58) Reagovat
Gelové jsou fajn, když chcete ušetřit. Svou službu určitě splní, ale lepší jsou vibrátory z umělé kůže. Pořídila jsem si jeden domů a je fakt skvělej.
Ivana, (23. 07. 2012 05:28) Reagovat
Četla jsem si jednou o umělých vagínách z imitace kůže a bylo tam, že se o ní musí nějak speciálně pečovat, aby materiál měl pořád takové vlastnosti jako má mít. Platí to samé i u vibrátorů z umělé kůže?
Anty, (24. 05. 2013 20:07) Reagovat
Pročítala jsem si informace k těm materiálům. Moc se v jejich kvalitě nevyznám. Mám akorát už dlouhou dobu jeden plastový. Teď si chci koupit lepší a uvažuju mezi silikonových a latexovým, ale nemůžu se rozhodnout. Který materiál je podle vás lepší. Díky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Robertky
Kontakty