Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jaké máme materiály robertků?
Pouze pro dospělé, máš více než 18? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Jaké máme materiály robertků?

Vibrátory se vyrábějí z různých materiálů různé kvality. Materiál výrazně ovlivňuje cenu. Pojďme si jednotlivé materiály přiblížit:

 

 

Gelový robertek

Gelové vibrátory jsou velmi rozšířené a mezi ženami oblíbené. Gel je příjemným materiálem na dotek, je ohebný a hodí se i na anální dráždění. Navíc oceníte i jeho příznivou cenu. Nevybírejte ovšem ty úplně nejlevnější, mohou totiž uvolňovat ftaláty. Výhodou gelu je, že rychle akumuluje teplo a dokáže ho dlouho udržet. Erotické pomůcky z gelu jsou někdy nazývané jelly.

video: Domča a gelový vibrátor Toy4FUN

Pozor: Nevystavujte gelový robertek vysokým teplotám (blízkost radiátoru, slunce). Nejde o příliš odolný materiál a mohl by se poškodit. 

Skleněná dilda

Skleněné erotické pomůcky, především dilda, jsou velmi luxusní a mezi uživatelkami oblíbené. Můžete si vybrat z nejrůznějších tvarů a téměř uměleckých designů. A co oceníte na skleněném dildu nejvíce? Jde o možnost schlazení, ale i ohřátí dle potřeby. Díky možnosti střídání teploty lze vytvořit v pánevní oblasti zvýšené prokrvení, což zvýší vaší vzrušivost. Celkově mají tyto erotické pomůcky dokonalou hladkost, krásu a eleganci.

video: Dominika představuje Dildo skleněné s dvojitým koncem

 

Plastový robertek

Velmi oblíbené jsou také plastové vibrátory, které mají nejčastěji jednoduchý doutníkový tvar a jsou bez hrbolků. Na trhu je mnoho různých provedení, co se týče velikosti i barvy. Plast dobře přenáší vibrace a jistě oceníte i to, že dobře klouže, takže většinou ani není zapotřebí lubrikační gel. Tyto vibrátory nejsou drahé.

video: Dominika v prodejně ukazuje Vibrátor Diamond

 

Kovový robertek

Ani kovové vibrátory nejsou nějak extra drahé. I když se bavíme o kovových vibrátorech, je třeba si uvědomit, že většinou nejsou z kovu celé. Mnohdy je základem kvalitní plast a jsou pouze pokovené, což jim dodává elegantní vzhled. Tenhle mazlíček je také velmi odolný.

Kovové vibrátory ocení především ty ženy, které mají rády tvrzené materiály. Nemusíte se bát, že by kovový materiál byl nepříjemně studený, dobře se totiž přizpůsobí vaší teplotě. Většina kovových vibrátorů má možnost plynulé regulace vibrací. Budete si to užívat tak, jak to máte nejradši... Povrch těchto vibrátorů je hladký, bez výstupků a dobře klouže. Proto ani nebudete potřebovat lubrikační gel. Ovšem jestli chcete, není problém využít jakýkoliv dostupný gel na trhu.

Robertek imitující lidskou kůži

Chcete takový vibrátor, který bude na omak připomínat lidskou kůži? Do této skupiny patří především dva typy vibrátorů. Jsou jimi Nature skin a Cyber skin. Vibrátory z nature skin jsou měkké, ohebné a mají velmi jemný povrch. Jsou na omak teplé. Někdy je najdete pod označením ultra skin či real skin. Jejich cena je vzhledem ke kvalitě přiměřená.

Silikonový robertek

Chcete-li si dopřát skutečně kvalitní vibrátor pro vaše chvilky rozkoše, zvolte silikonového robertka. Silikon je materiál, který je velmi příjemný na dotek a navíc je hypoalergenní. Používá se i v lékařských oborech, což svědčí o jeho kvalitách. Oceníte také jeho poddajnost, ale zároveň je i dostatečně tuhý. Nevýhodou těchto vibrátorů je cena. Ale nevyplatí se někdy investovat do sexuální extáze? Popřemýšlejte...

video: Dominika předvádí vibrátor Prime Meridian

 

 

Latexové vibrátory

Latexové vibrátory jsou podobné gelovým. Rozdílem je, že ty latexové mají výplň z měkké pěny, která je potažená latexem. Jsou tedy měkké a ohebné. Dáváte-li přednost měkčím vibrátorům, bude pro vás latex tím správným materiálem.

video: Dominika v prodejně + vibrátor XXL

 

 


Diskuse (17 komentářů)

Tereza, (02. 08. 2013 07:54) Reagovat
Já mám silikonový a je super. Asi bude trochu dražší než ten latexový, ale je to příjemný materiál na dotek a celkově mi vyhovuje. Ale nevím, jak je to s tím silikonovým - zkušenosti s ním nemám.
zdenka, (08. 10. 2013 06:19) Reagovat
Asi si myslela, že s tím latexovým nemáš zkušenosti. Já tedy mám latexový a vyhovuje mě, ale zase přemýšlím o té imitaci lidské kůže. To asi bude ještě lepší.
Mia, (03. 12. 2014 13:39) Reagovat
Je to hlavně o tom, kolik člověk do vibrátoru chce investovat. Je jasný, že nejlepší je ta imitace kůže, ale také je dost drahá. Kvalitní bude i ten silikon a ten by asi měl být levnější. Gelovýho už mám. Je fajn, ale...Chtělo by to něco lepšího.
Erika, (19. 07. 2015 16:23) Reagovat
Skleněný mě ze všech možností láká nejmíň. Já přemýšlím o tom latexu. Moc si to nedokážu představit. To je na dotyk jako třeba latexový obleček. nebo je to nějak jinak zpracovaný latex?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Robertky
Kontakty